Kronika policyjna

 • 12:26 Warszawa. Zerwał złoty łańcuszek w autobusie. Poznajesz go?Warszawscy policjanci poszukują sprawcy ...

Co jest grane 24

12550 imprez dziś
Do poczytania
Nie przegap!
 • Spotkania ze sztuką: Xawery Dunikowski i Sara Lipska

  Spotkania ze sztuką: Xawery Dunikowski i Sara Lipska

  spotkania i wykłady

  Spotkania ze Sztuką. Wykład z cyklu Relacje. Mistrz i uczennica, Xawery Dunikowski i Sara Lipska, przedstawi Aleksandra Kresowska. On – jeden z najbardziej znanych polskich rzeźbiarzy wieku. Niespokojny duch, mocna osobowość i tytan pracy. Ona – niezwykle utalentowana, osiągająca sukcesy we Francji, ale wciąż bardzo mało znana w Polsce. Lipska i Dunikowski byli parą przez 60 lat, mieli córkę Marie Xawerę. Czy to możliwe, że dwoje artystów może długie lata żyć w związku na odległość, a ich relacja istnieje tylko w sferze prywatnej?

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Prosta historia o morderstwie

  Prosta historia o morderstwie

  kryminał

  Ocena 4/6

  Trzymająca w napięciu, pełna zaskakujących zwrotów akcji historia policyjnej rodziny, której losami wstrząsa tajemnicza zbrodnia. Jacek, młody policjant (Pławiak), za wszelką cenę próbuje chronić matkę (Preis) i braci przed porywczym i despotycznym ojcem – również funkcjonariuszem (Chyra) – zamieszanym w nielegalne interesy. Gdy ten zostaje zamordowany, syn staje się głównym podejrzanym. Żeby udowodnić swoją niewinność, Jacek musi rozpracować skomplikowaną sieć intryg, w którą był uwikłany jego ojciec.

 • Jack Reacher: Nigdy nie wracaj

  Jack Reacher: Nigdy nie wracaj

  akcja

  Jack Reacher (Tom Cruise) powraca w gorąco oczekiwanym filmie „Jack Reacher: Nigdy nie wracaj”. Wraz z nim powróci jego szczególna, niezachwiana wizja sprawiedliwości. Gdy major Susan Turner (znana z hitowego serialu „Jak poznałem waszą matkę” Colbie Smulders), kierująca jednostką dochodzeniową, w której przed laty pracował Reacher, zostaje aresztowana za zdradę, Jack nie cofnie się przed niczym, by udowodnić jej niewinność, a przy okazji odkryć potężny spisek rządowy z udziałem armii. Film powstał na podstawie osiemnastej powieści Lee Childa, składającej się na bestsellerowy cykl książek, które na całym świecie rozeszły się w ponad 100 milionach egzemplarzy. W postać Reachera ponownie wcieli się megagwiazda Hollywood - Tom Cruise. Za kamerą stanie Edward Zwick, reżyser „Wichrów namiętności", „Miłości i innych używek", „Krwawego diamentu". To nie pierwsza współpraca Cruise-Zwick, w 2003 roku pracowali przy przebojowym „Ostatnim Samuraju".

 • Bociany

  Bociany

  animowany

  Ocena 3/6

  Bociany przynoszą dzieci... A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak uruchamia Maszynę Produkującą Dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia — musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie.

Tematy ważne dla Warszawy
Tematy
Inwestycje
Komunikacja
Galerie handlowe
Miejsca
Dzielnice
Ludzie