Co jest grane 24

6687 imprez dziś
Do poczytania
 • Sky bary i tarasy widokowe w Polsce. Z nich najlepiej podziwiać polskie miasta [PRZEGLĄD]

  Sky bary i tarasy widokowe w Polsce. Z nich najlepiej podziwiać polskie miasta [PRZEGLĄD]

  W MIEŚCIE

  Przyjemny odpoczynek w czasie turystycznej wycieczki, połączony z podziwianiem architektury? Randka na tle widoku na dachy kamienic? Wszystkie te atrakcje oferują zlokalizowane na wysokich piętrach lub dachach bary i kawiarnie. Jest ich w Polsce całkiem sporo. A widoki, jakie roztaczają się z polskich sky-barów są wyjątkowo atrakcyjne...

Nie przegap!
 • Barbara Trzybulska. Podróżowanie w przestrzeni

  Barbara Trzybulska. Podróżowanie w przestrzeni

  wystawa

  Wystawa ceramiki artystycznej Barbary Trzybulskiej "Podróżowanie w przestrzeni" w Galerii Wyjście Awaryjne Wszystkie prace są wykonane z gliny szamotowej, malowane angobami - technika własna, częściowo szkliwione, wypalane w temp. 1230 C. Barbara Trzybulska - w latach 1990-95 studia na wydziale Ceramiki i Szkła w pracowni prof. Krystyny Cybińskiej, ASP Wrocław. Nagrody: 2003 - brązowy medal CEBIKO Korea. Barbara Trzybulska czerpie inspiracje ze świata, który ją otacza. Przewijające się w jej twórczości motywy ryb, stawu, wody nawiązują do miejsca, w którym żyje i pracuje. Ten bliski kontakt z przyrodą ujawnia się w stonowanej kolorystyce, prostych, oszczędnych w wyrazie formach, naturalnej chropowatości ceramicznego materiału. Dają one widzowi poczucie spokoju i harmonii. Świat Baśki Trzybulskiej składa się z małych elementów. Z kolaży, układanek. Ich odkrywanie, ich „układanie” jest swoistym podróżowaniem w przestrzeni. Podróżowaniem pełnym poezji i wewnętrznej równowagi.

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Ouija: Narodziny zła

  Ouija: Narodziny zła

  horror

  Kontynuacja przebojowego horroru z 2014 roku, który przy budżecie zaledwie 5 milionów dolarów przyniósł ich ponad 100. Gra w Ouija jeszcze się nie skończyła i przyniesie kolejne śmiertelne żniwo. Znów znajdziemy się w przerażających, pełnych tajemnic zaświatach, gdzie nikomu nie można ufać.W fotelu producenta zasiada sam Jason Blum, odpowiedzialny za produkcję przebojów kinowych z gatunku horroru - m.in. serii "Naznaczony", "Paranormal Activity" czy "Sinister".

 • Jack Reacher: Nigdy nie wracaj

  Jack Reacher: Nigdy nie wracaj

  akcja

  Ocena 3/6

  Jack Reacher (Tom Cruise) powraca w gorąco oczekiwanym filmie „Jack Reacher: Nigdy nie wracaj”. Wraz z nim powróci jego szczególna, niezachwiana wizja sprawiedliwości. Gdy major Susan Turner (znana z hitowego serialu „Jak poznałem waszą matkę” Colbie Smulders), kierująca jednostką dochodzeniową, w której przed laty pracował Reacher, zostaje aresztowana za zdradę, Jack nie cofnie się przed niczym, by udowodnić jej niewinność, a przy okazji odkryć potężny spisek rządowy z udziałem armii. Film powstał na podstawie osiemnastej powieści Lee Childa, składającej się na bestsellerowy cykl książek, które na całym świecie rozeszły się w ponad 100 milionach egzemplarzy. W postać Reachera ponownie wcieli się megagwiazda Hollywood - Tom Cruise. Za kamerą stanie Edward Zwick, reżyser „Wichrów namiętności", „Miłości i innych używek", „Krwawego diamentu". To nie pierwsza współpraca Cruise-Zwick, w 2003 roku pracowali przy przebojowym „Ostatnim Samuraju".

 • Szkoła uwodzenia Czesława M.

  Szkoła uwodzenia Czesława M.

  komedia

  Czesław M., gwiazda polskiego rynku muzycznego, niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Przypadkiem trafia do Świnoujścia. Poznaje Adama i Zygmunta, byłych stoczniowców, którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą na Wybrzeżu szkołę uwodzenia dla mężczyzn. Czy dzięki niej w końcu osiągną wymarzony sukces? „Szkoła uwodzenia Czesława M.” to ciepła i optymistyczna komedia o poszukiwaniu szczęścia i własnej drogi. W filmie o zaskakujących konsekwencjach życiowych wyborów w roli głównej zobaczymy Czesława Mozila.

Tematy ważne dla Warszawy
Tematy
Inwestycje
Komunikacja
Galerie handlowe
Miejsca
Dzielnice
Ludzie