• 16:22 Duże korki na wylotówkach. W Markach, w Łomiankach i w miejscowości Zakręt (trasa na Lublin) policja ...

Co jest grane 24

6481 imprez dziś
Do poczytania
 • Jarosław Kilian o "Krzesiwie" Andersena. Premiera w Teatrze Lalka

  Jarosław Kilian o "Krzesiwie" Andersena. Premiera w Teatrze Lalka

  TEATR

  - Krzesiwo jest jak lampa Aladyna albo cudowny eliksir, który w rezultacie pomaga odnaleźć bohaterowi samego siebie. To temat, który od lat interesuje mnie w teatrze i do którego powracam - mówi Jarosław Kilian, reżyser i nowy dyrektor Teatru Lalka przed sobotnią premierą "Krzesiwa".

Nie przegap!
 • Halloween w Pomponie

  Halloween w Pomponie

  rozrywka

  Straszne tatuaże i potworne malowanie buziek oraz plastyczne wariacje na temat halloweenowej maski!Zapraszamy wszystkie pomponiki, które lubią przebieranki, słodkości i dobrą rozrywkę na wyjątkowy halloweenowy bal!Zapewnimy Wam interesujące zabawy oraz przerażająco ciekawe pomysły na wykonanie halloweenowych masek!Odpowiednia charakteryzacja pozwoli wcielić się tego wieczoru w kogoś zupełnie innego...może nawet trochę strasznego!Zapisy pod adresem mailowym: zuza@pomponart.pl

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Sekretne życie zwierzaków domowych

  Sekretne życie zwierzaków domowych

  animowany

  Ocena 4/6

  Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie. Zwierzaki prowadzą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy. A ich główne zmartwienie polega na tym, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnych poczynaniach. Kiedy tylko zamykamy za sobą drzwi… wreszcie mogą być sobą.

 • Doktor Strange

  Doktor Strange

  fantastyka

  „Doktor Strange” w reżyserii Scotta Derricksona to zrealizowana według scenariusza Jona Spaihtsa opowieść o neurochirurgu Stephenie Strange’u, który po groźnym wypadku samochodowym odkrywa tajemniczy świat magii i równoległych wymiarów. W tytułowej roli Doctora Strange’a zobaczymy samego Benedicta Cumberbatcha („Sherlock”, „Gra tajemnic”, „W ciemność: Star Trek”).

 • Jack Reacher: Nigdy nie wracaj

  Jack Reacher: Nigdy nie wracaj

  akcja

  Ocena 3/6

  Jack Reacher (Tom Cruise) powraca w gorąco oczekiwanym filmie „Jack Reacher: Nigdy nie wracaj”. Wraz z nim powróci jego szczególna, niezachwiana wizja sprawiedliwości. Gdy major Susan Turner (znana z hitowego serialu „Jak poznałem waszą matkę” Colbie Smulders), kierująca jednostką dochodzeniową, w której przed laty pracował Reacher, zostaje aresztowana za zdradę, Jack nie cofnie się przed niczym, by udowodnić jej niewinność, a przy okazji odkryć potężny spisek rządowy z udziałem armii. Film powstał na podstawie osiemnastej powieści Lee Childa, składającej się na bestsellerowy cykl książek, które na całym świecie rozeszły się w ponad 100 milionach egzemplarzy. W postać Reachera ponownie wcieli się megagwiazda Hollywood - Tom Cruise. Za kamerą stanie Edward Zwick, reżyser „Wichrów namiętności", „Miłości i innych używek", „Krwawego diamentu". To nie pierwsza współpraca Cruise-Zwick, w 2003 roku pracowali przy przebojowym „Ostatnim Samuraju".

Tematy ważne dla Warszawy
Tematy
Inwestycje
Komunikacja
Galerie handlowe
Miejsca
Dzielnice
Ludzie