Mokotów

Co jest grane 24

6327 imprez dziś
Do poczytania
  • Przewodnik koncertowy 2016. Metal, metal, ach to ty ...

    Przewodnik koncertowy 2016. Metal, metal, ach to ty ...

    MUZYKA

    Jesień w Polsce wybrzmi nie tylko świetnym popem, ale też i muzyką zdecydowanie cięższą, bardziej ekstremalną. Odwiedzą nas zagraniczne gwiazdy, a i rodzimi giganci też zagrają sporo koncertów.

Nie przegap!
  • Time for Chopin: Wojciech Pyrć

    Time for Chopin: Wojciech Pyrć

    klasyka

    Jedyne koncerty chopinowskie na Starym Mieście. To miejsce, gdzie po zakończeniu zwiedzania Warszawy można wysłuchać koncertu polskiego kompozytora w wykonaniu wybitnych polskich pianistów. Idealne zwieńczenie spaceru po Krakowskim Przedmieściu, którym codziennie chadzał młody Fryderyk Chopin. Wystąpi: Wojciech Pyrć – fortepian Program Koncertu: Fryderyk ChopinBallada g-moll op. 23Walz As-dur op. 42Fantazja f-moll op. 49 Etiuda E-dur op. 10 nr 3Etiuda a-moll op. 25 nr 11Nokturn cis-moll op. 27 nr 1Polonez fis-moll op. 44

Na co do kina
  • Repertuar kin
  • Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie

    Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie

    animowany

    Ocena 3/6

    Bohaterowie filmów z serii „Epoka lodowcowa”, które w polskich kinach obejrzało ponad 6 milionów widzów, powracają, by przeżyć prawdziwie wielką przygodę. Tym razem niepoprawny Wiewiór w pogoni za upragnionym orzeszkiem wystrzelony zostaje… w kosmos, gdzie niechcący powoduje katastrofę, w wyniku której w kierunku Ziemi zmierza wielka asteroida. Zanim dojdzie do „mocnego uderzenia”, Maniek, Diego i Sid muszą stawić czoło niezwykłym zjawiskom, wśród których są gigantyczne fale, wyładowania elektryczne, ognie z nieba i inne niezwykłe zjawiska. Wyruszają na wyprawę, w czasie której odwiedzą wiele egzotycznych krain i poznają nowe, barwne postacie, a świat epoki lodowcowej zmieni się nie do poznania.

  • Nerve

    Nerve

    thriller

    Ocena 3/6

    VEE ma już dość życia w cieniu swej kochającej popularność przyjaciółki Sydney. Pewnej nocy postanawia wyrwać się ze swego poukładanego świata i wyrusza do Nowego Jorku, by wziąć udział w Nerve. Gra zaczyna się od prostych zadań: trzeba pocałować przystojnego nieznajomego, a potem wraz z nim ukraść coś z luksusowego domu towarowego. Zabawa się rozkręca. Vee i jej nowy przyjaciel Ian zyskują coraz większą popularność wśród Widzów, którzy prześcigają się w podbijaniu stawki i wymyślaniu coraz bardziej niebezpiecznych zadań. Wkrótce jednak Vee zdaje sobie sprawę, że stała się obiektem manipulacji. Jej internetowe konta zostają zhakowane, karty kredytowe zablokowane, a ona sama staje się więźniem Nerve. To już nie zabawa, a walka o życie na oczach milionów anonimowych Widzów.

  • Jak zostać kotem

    Jak zostać kotem

    komedia

    Ocena 2/6

    Uzależniony od pracy biznesmen prowadzi bardzo stresujące życie. Pewnego dnia, w wyniku zaskakującego wypadku, zostaje uwięziony… w ciele domowego kota należącego do jego własnej rodziny. Prowadzi to do serii zaskakujących wydarzeń, a bohater może na własnej skórze sprawdzić trafność powiedzenia, że… koty mają dziewięć żyć.

Tematy ważne dla Warszawy
Tematy
Inwestycje
Komunikacja
Galerie handlowe
Miejsca
Dzielnice
Ludzie