Ochota

Co jest grane 24

6726 imprez dziś
Do poczytania
 • Warszawa migrantów. Gdzie odkrywać wielokulturowe miasto?

  Warszawa migrantów. Gdzie odkrywać wielokulturowe miasto?

  W MIEŚCIE

  Muzeum Polin rozpoczyna edycję kursu "Wielowarszawa", podczas którego migranci i przewodnicy miejscy będą uczyć się, jak przez pryzmat przestrzeni miasta opowiadać historię bez powielania stereotypów.

Nie przegap!
 • Krystyna Prońko w Amfiteatrze Bemowo

  Krystyna Prońko w Amfiteatrze Bemowo

  jazz

  Krystyna Prońko to legenda polskiej piosenki. Wystąpi na specjalnym koncercie w Amfiteatrze Bemowo 27 sierpnia. Jest znana z przebojów: "Jesteś lekiem na całe zło", "Małe tęsknoty", "Deszcz w Cisnej", "Modlitwa o miłość prawdziwą", "On nie kochał nas" (w duecie z Majką Jeżowską), "Niech moje serce kołysze ciebie do snu", "Psalm stojących w kolejce" oraz "Senna kołysanka". Krystyna Prońko - urodziła się w Gorzowie Wielkopolskim. Studiowała na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach (dyplom z nagrodą rektora, którym wówczas był Mikołaj Górecki). Wielokrotnie występowała w Opolu, w 1975 r. dostała tam główną nagrodę. Założyła wytwórnię płytową Power Music. Wydarzenie jest częścią obchodów 10-lecia Bemowskiego Centrum Kultury.

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Ben Hur

  Ben Hur

  historyczny

  Ocena 2/6

  Książę Juda Ben-Hur jest bogatym kupcem żyjącym w Jerozolimie na początku pierwszego stulecia. Do miasta przybywa jego brat Messala, aby stanąć na czele legionów rzymskich. Mimo, iż dzielą ich poglądy polityczne, mężczyźni cieszą się ze spotkania po latach. Ben-Hur odmawia jednak Messali pomocy w zdławieniu powstania, co dla Rzymianina oznacza zdradę. Na skutek intrygi dawnego druha, książę zostaje skazany na ciężkie prace, a jego rodzina trafia do więzienia. Los Ben-Hura odmieni pewne spotkanie, dzięki któremu otrzyma szansę na dokonanie zemsty i odzyskanie dawnego życia.

 • Jak zostać kotem

  Jak zostać kotem

  komedia

  Ocena 2/6

  Uzależniony od pracy biznesmen prowadzi bardzo stresujące życie. Pewnego dnia, w wyniku zaskakującego wypadku, zostaje uwięziony… w ciele domowego kota należącego do jego własnej rodziny. Prowadzi to do serii zaskakujących wydarzeń, a bohater może na własnej skórze sprawdzić trafność powiedzenia, że… koty mają dziewięć żyć.

 • Mechanik: Konfrontacja

  Mechanik: Konfrontacja

  akcja

  Ocena 1/6

  Arthur Bishop w kręgach wtajemniczonych uważany jest za najskuteczniejszego zawodowego eliminatora na świecie. Jego ofiary znikają bez śladu, a okoliczności zawsze wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Po latach „kariery” Bishop postanawia zerwać z krwawą przeszłością, by zacząć nowe życie u boku ukochanej kobiety. Niestety w jego branży nie przewiduje się wcześniejszych emerytur. Największy wróg Bishopa znów daje znać o sobie. Uprowadza jego ukochaną i wyznacza za jej życie cenę. Kobieta przeżyje jeśli Bishop wykona trzy niemal niewykonalne zlecenia w różnych częściach świata. Plan genialny w swej prostocie. Ale Bishop nie lubi być częścią cudzych planów.

Tematy ważne dla Warszawy
Tematy
Inwestycje
Komunikacja
Galerie handlowe
Miejsca
Dzielnice
Ludzie