Białołęka

Co jest grane 24

5975 imprez dziś
Do poczytania
Nie przegap!
 • Disappointment Island

  Disappointment Island

  wystawa

  Fundacja Griffin Art Space zaprasza na wystawę "Disappointment Island" do Domu Słowa Polskiego. Wystawa "Disappointment Island" prezentowana będzie w nowo otwartej przestrzeni ekspozycyjnej w zabytkowej części dawnego Domu Słowa Polskiego w Warszawie. Remont niegdysiejszych biur drukarni odsłonił piękny reprezentacyjny hol, w którym – po przystosowaniu do działalności wystawienniczej – działać będą wkrótce aż trzy instytucje kulturalne. Do funkcjonującej tam od dwóch lat Galerii Stereo dołączy Fundacja Griffin Art Space, dla której będzie to przestrzeń do prezentacji własnych i gościnnych projektów artystycznych. Wkrótce zaś do sąsiednich pomieszczeń przeprowadzi się Fundacja Arton Do udziału w wystawie "Disappointment Island" kuratorzy zaprosili międzynarodowe grono artystów, których łączy praca z rzeźbą i instalacją. Są wśród nich takie postacie jak Piotr Łakomy, finalista Paszportów „Polityki” i konkursu Spojrzenia 2015, czy Laure Prouvost, laureatka Nagrody Turnera w 2013 roku. Pozostali zaproszeni artyści to: Martin Erik Andersen (Dania), Giulia Cenci (Włochy), David Flaugher (USA), Benjamin Hirte (Niemcy), Bill Jenkins (USA), Rolf Nowotny (Dania), Piotr Skiba (Polska), Michael E. Smith (USA). Kuratorzy: Galeria Stereo Wystawa towarzysząca Warsaw Gallery Weekend

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Jak zostać kotem

  Jak zostać kotem

  komedia

  Ocena 2/6

  Uzależniony od pracy biznesmen prowadzi bardzo stresujące życie. Pewnego dnia, w wyniku zaskakującego wypadku, zostaje uwięziony… w ciele domowego kota należącego do jego własnej rodziny. Prowadzi to do serii zaskakujących wydarzeń, a bohater może na własnej skórze sprawdzić trafność powiedzenia, że… koty mają dziewięć żyć.

 • Sekretne życie zwierzaków domowych

  Sekretne życie zwierzaków domowych

  animowany

  Ocena 4/6

  Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie. Zwierzaki prowadzą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy. A ich główne zmartwienie polega na tym, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnych poczynaniach. Kiedy tylko zamykamy za sobą drzwi… wreszcie mogą być sobą.

 • Plan Maggie

  Plan Maggie

  komedia

  Ocena 4/6

  Maggie (Greta Gerwig) jest nowoczesną dziewczyną z Nowego Jorku, która nie jest w stanie zakochać się na dłużej niż 6 miesięcy, ale bardzo chciałaby zostać matką. Postanawia po prostu zajść w ciążę i wybiera do tego celu potencjalne najlepszego mężczyznę. Tym czasem zakochuje się w zupełnie innym (Ethan Hawke). Po kilku latach cudzy mąż, który w międzyczasie został jej własnym, powszednieje i Maggie znów potrzebuje zmiany. W jej głowie pojawia się nowy plan, ale żeby go zrealizować będzie potrzebowała pomocy byłej żony swojego obecnego partnera (Julianne Moore).

Tematy ważne dla Warszawy
Tematy
Inwestycje
Komunikacja
Galerie handlowe
Miejsca
Dzielnice
Ludzie